Tikai 1% cilvēku zina maz zināšanu par skaņu necaurlaidīgām durvīm un logiem

- Jan 26, 2020-

1.Kā nodrošināt durvju un logu necaurlaidību


Putas jāaizpilda starp loga rāmi un sienu, un loga rāmja iekšpuse un ārpuse jāaizlīmē ar silīcija vara līmi vai hermētiķi, lai novērstu ūdens noplūdi. Atcerieties, ka pēc uzstādīšanas lietotājam jānoņem aizsargplēve, kas var pagarināt durvju un logu kalpošanas laiku.


2. Skaņas izolācijas stiklam nav tik daudz slāņu, cik iespējams


Dažas ģimenes skaņu izolācijas nolūkā uzstādīs divus stikla pakešu logus, taču faktiski stikla pakete nav tik daudz kā iespējams. Stikla paketes vidū ir salīdzinoši sauss gaisa slānis, kam ir nosliece uz "rezonansi". Tāpēc tam nav izslēgtas ietekmes uz vidējas un zemas frekvences troksni. Logu iekšpusē ieteicams uzstādīt profesionālas skaņas izolācijas sistēmas durvis un logus.


3. Pirms skaņu necaurlaidīga stikla uzstādīšanas jāmaina loga rāmis


Skaņas necaurlaidīgas durvis un logi ir labi izstrādāta skaņas izolācijas sistēma, tāpat kā koka mucas princips. Katrs stikla, logu rāmju un plombu dizains ir neaizstājams. Ja durvis un logi tiek aizstāti ar jauniem, neaizstājot logu rāmjus, skaņas izolācijas stikls tiek tieši nomainīts. Nav īpaša dizaina, skaņa joprojām iekļūs telpā, un skaņas necaurlaidīgu durvju un logu efektu nevar panākt.


4. Vai pēc sistēmas durvju un logu uzstādīšanas būs smaka?


Silikona līme vai hermētiķis, ko izmanto durvju un logu blīvēšanai, ir neitrāls un videi draudzīgs, un tas ir veselīgs un zaļš videi draudzīgs koloīds. Kamēr tas būs sauss, cilvēka ķermenim nebūs smakas un kaitējuma.


5. Uzstādiet atšķirīgu skaņas izolācijas stiklu uz dažādām grīdām


Atkarībā no vides ir zemas frekvences, vidējas frekvences un augstas frekvences trokšņi. Dažādām grīdām un trokšņa avotiem ir nepieciešami speciālisti (parasti durvju un logu uzņēmumu tehniskais personāls), lai izmērītu troksni mājās un jūsu spēja izturēt troksni, lai izvēlētos skaņu necaurlaidīgas durvis un logus ar atšķirīgiem efektiem.


6, kā nesabojāt rotājumu un uzstādīt skaņu necaurlaidīgas durvis un logus


Ja īpašnieks ir atjaunojis un nav apmierināts ar esošo logu skaņas izolāciju. Ar palodzi uz palodzes var pievienot skaņu necaurlaidīgas durvis un logu. Tas nesabojās oriģinālo loga pārsegu un palodzi, un lielāko daļu skaņu necaurlaidīgu durvju un logu profesionāļi var speciāli projektēt pēc lauka mērīšanas un novērošanas, kas ir gan praktiski, gan skaisti, un neietekmēs esošo logu slēdžu izmantošanu. .Pāri:Skaņas izolācija Nākamo:Zināšanas par profesionālu automašīnas audio konvertēšanas skaņas izolāciju: šie pārpratumi par automašīnas skaņas izolāciju