Zināšanas par profesionālu automašīnas audio konvertēšanas skaņas izolāciju: šie pārpratumi par automašīnas skaņas izolāciju

- Jan 29, 2020-

1. Vai ir nepieciešama automašīnas skaņas izolācija?


Šeit nav apstiprinošas atbildes. Tas, vai veikt skaņas izolāciju, ir atkarīgs no braucēju subjektīvajām izjūtām par automašīnas troksni. Daži cilvēki nav jutīgi pret troksni, un trokšņainu automašīnu, piemēram, Xiali un Qiyun, vadīšana nejūtas neērti. Ir arī cilvēki, kuri ir ļoti jutīgi pret troksni. Arī Regal jutīsies neērti ausī, kad tas ir aptuveni 200 000 magnonu. Šajā laikā ir nepieciešama skaņas izolācijas apstrāde. Tāpēc nesekojiet tendencei, neveiciet skaņas izolāciju, ir atkarīgs no tā, vai jums tas tiešām ir nepieciešams.


2. Vai transportlīdzeklim jābūt skaņas necaurlaidīgam?


Ja vēlaties samazināt troksni, vispirms ir jāsaprot, no kurienes tas rodas, un jāzina trokšņa avots, tad mēs varam "labot situāciju". Daudzi automašīnu īpašnieki pie manis nāk, lai veiktu skaņas izolāciju vai apskatītu skaņas izolācijas atveres un vaicātu visai automašīnai skaņas izolāciju. Liekas, ka viņi zina tikai automašīnas skaņas izolāciju, patiesībā ne visas automašīnas ir piemērotas automašīnas skaņas izolācijai.


Dažiem modeļiem viņu pašu skaņas izolācija nav slikta vai arī tikai noteikta skaņas izolācijas daļa nav uzstādīta, nav nepieciešams veikt visu automašīnas skaņas izolāciju, ja vien tā ir mērķēta. Piemēram, ja jūtat tikai to, ka riepu troksnis ir skaļš, uz bagāžnieka durvīm un riteņa rumbas jāuzstāda tikai triecienus absorbējošas plāksnes un pēc tam jāpieliek skaņu absorbējoša kokvilna, efekts tiks daudz uzlabots, bet jūs Nelieciet to vietās, kur viegli iekļūst ūdens, piemēram, durvju paneļos. Skaņas absorbējoša kokvilna.


3. Vai, jo vairāk tiek izmantots skaņas izolācijas materiāls, jo labāks ir skaņas izolācijas efekts?


Skaņas izolācijas metode ir ļoti īpaša. Ja tas nav izdarīts labi, skaņas izolācijas efekts var būt sliktāks nekā oriģinālajam automobilim. Piemēram, Honda Fit automašīna sākās ar daudz četrdurvju skaņas izolācijas materiāliem, kas ir par aptuveni 30% vairāk nekā pašreizējā prakse. Pabeidzot to, es atklāju, ka pēc durvju aizvēršanas tas jutās ļoti caurdurts. Tas ir pārāk daudz augstas un augstas frekvences skaņu izolēšanai, zemas frekvences skaņas ir pamanāmas un līdzsvara izjūta tiek zaudēta. Ir sajūta, ka aizverot durvis, tiks iespiesti bungādiņas. Tā faktiski ir problēma. Par daudz!Pāri:Tikai 1% cilvēku zina maz zināšanu par skaņu necaurlaidīgām durvīm un logiem Nākamo:Zināšanas par automašīnas skaņas izolāciju