Gongda elektroakustiskās absorbcijas apvienošanās akustika tika noraidīta, akciju cena šogad pieauga par 148.91%

- Feb 10, 2020-

12. decembra vakarā tongda elektroakustiskā co., LTD. (tongda elektroakustiskā co., LTD., 002655) paziņoja, ka uzņēmuma absorbcija un wanmo akustikas tehnoloģiju co., LTD apvienošanās. (turpmāk tekstā saukta par "wanmo akustiku") un saistītos darījumu jautājumus neapstiprināja CSRC biržas sarakstā iekļautā uzņēmuma apvienošanās un reorganizācijas pārskata komitejas darba sanāksmē. Tirdzniecība ar uzņēmuma akcijām tiks atsākta piektdien, 2019. gada 13. decembrī
CSRC noraidījuma iemesls ir tas, ka nav pietiekami atklāt faktu, ka visu maģiskās akustikas faktiskais kontrolieris nav mainījies pēdējos trīs gados, un visi maģiskās akustikas pārdošanas un peļņas avoti ir ļoti atkarīgi no saistītajām pusēm, kuras neatbilst attiecīgajiem 43. panta noteikumiem administratīvajos aktos par biržas sarakstā iekļauto uzņēmumu materiālo aktīvu reorganizāciju.
Šobrīd par burvju akustikas meitasuzņēmumu avonsound ir kļuvis par kontrolējošo uzņēmuma akcionāru ar 15,27% uzņēmuma daļu. Izmaiņas tika veiktas 2017. gadā.
Saskaņā ar paziņojumu kopējais elektriskās skaņas sākotnējais kontrolpaketes turētājs ir augsto tehnoloģiju uzņēmums, sākotnējais faktiskais kontrolieris ir Zhao Duren, Yang Jinjun, Dong Xiaomin, Ge Xiangjun. 2017. gada decembrī weifang gaoke and ai sonology, wanmoacoustics meitasuzņēmums, parakstīja akciju pirkšanas līgumu starp Weifang ai sonology Technology Co., Ltd. un Weifang Gaoke Electronics Co, Ltd. uz Shandong Gettop Acoustic Co., Ltd. Pārcelšana tika pabeigta 2018. gada 6. martā. Pēc akciju nodošanas reģistrācijas pabeigšanas ir mainījies lielākais akcionārs un faktiskais uzņēmuma kontrolieris. Kontrolējošais akcionārs ir mainījies uz ai sonoloģiju, un faktiskais kontrolieris ir mainījies uz xie guanhong.

Pāri:Akustiskais panelis skaņas palielināšanai Nākamo:Skaņas izolācija