Auduma panelis

- Feb 19, 2020-

Īss ievads skaņas absorbcijas mīkstajā somā
Redaktors
Daudzi KTV, ierakstu studija, boulinga zāle, kino, ģimnāzija, konferenču zāle un citi lauki tiek plaši izmantoti. Ir sava veida skaņas absorbcijas materiāla dekoratīvā un akustiskā loma!

Skaņas absorbējošs mīkstā maisa materiāls
96 kg augsta blīvuma A klases liesmu slāpējoša mikroporainu šķiedru skaņu absorbējoša kokvilnas plāksne. [1]

Skaņas absorbcijas mīksto maisu raksturojums
Īpaši punkti: tai ir skaņas absorbcijas spektra platums, skaņas absorbcijas koeficients ir augsts, tai ir labāks skaņas absorbcijas efekts ar zemas, vidējas un augstas frekvences troksni. Un tajā pašā laikā ir grūti sadedzināt, aizdegties, skaisti, elastīgi, nav putekļu piesārņojuma, dekoratīvi spēcīga, vienkārša konstrukcija un citas īpašības.

Skaņas absorbcijas mīkstā soma klasifikācija
Skaņas absorbējošo mīksto maisiņu var iedalīt: auduma mākslas skaņu absorbējošā mīkstā soma (pazīstama arī kā auduma mākslas skaņu absorbējošā plāksne), neausta skaņu absorbējošā mīkstā soma, uguns skaņu absorbējošā mīkstā soma un ādas skaņu absorbējošā mīkstā soma soma!
Skaņas absorbcijas mīksto maisiņu var iedalīt: taisna leņķa skaņas absorbcijas mīkstā soma, šofera skaņas absorbcijas mīkstā soma, liela slīpā skaņas absorbcijas mīkstā soma

Skaņas absorbcijas mīkstā maisa specifikācija
Tā kā skaņas absorbcijas mīksto maisu galvenā funkcija ir skaņas absorbcija, specifikācijai ir noteiktas prasības:
Kopējās specifikācijas - 1200X600X25mm, 1200X600X50mm, 600X600X25mm, 600X600X50mm, 1200X1200X25mm, 1200X1200X50mm

Mīkstā pakete
Piemērots visu veidu augstas un vidējas apdares vietām, kur jāveic skaņas kvalitātes dizains: kinozālē, konferenču zālē, ierakstu studijā, studijā, daudzfunkcionālajā zālē, auditorijā, naktsklubā utt.
Mīksto paku uzstādīšanas metode
Redaktors
(1) [1] vispirms ievieto 300x300 ķēdi ar atstarpi pie sienas (kā parādīts 1. attēlā)
Kīļa uzstādīšanas metode: pielīmējiet skaņu absorbējošu mīksto maisiņu kopā ar sienu, pūķa skeletu un citiem mīksta maisa priekšmetiem, kas jāuzstāda, lai absorbētu skaņu. Mīksto maisu piestiprina ar ķermeņa augšdaļas nagiem sānos ap mīksto maisu.
(2) slīpējiet ķīli ar universālu līmi vai baltu lateksu (kā parādīts 2. attēlā)
(3) līmējiet mīksto paketi uz pusēm ap ķīli un nostipriniet ar šaušanas naglām (kā parādīts 3. attēlā)
(4) mīkstos maisiņus nedrīkst saspiest starp mīkstajiem maisiņiem, lai novērstu grumbu veidošanos uz virsmas auduma (kā parādīts 4. attēlā)


Pāri:nē Nākamo:POLIEStera šķiedru akustiskā panelis