Par mums

Shenzhen Vinco Skaņas izolācija materiāli Co, Ltd specializējas skaņas izolācijas materiālu daudzus gadus un nodrošina ar R & D, ražošanu, pārdošanas un pēcpārdošanas pakalpojumu produktiem.

Vinco produkti ietver Activity nodalījumu, sounproofing paneļi, skaņas izolācijas putas, sienas skaņas izolāciju, grīdas skaņas izolācija griestu skaņas izolāciju, cauruļu skaņas izolāciju, skaņu izolējošu paneļu, skaņas izolācija, skaņas absorbējošu paneļi, izolācijas materiālu, skaņu absorbējošu putas un utt

Kā augsto tehnoloģiju uzņēmums, mūsu produkti apdāvināts ar ugunsdrošu, ūdensnecaurlaidīgs, anti-korozijas, mothproof, izstiepts, rievotas un viegli celtniecību, zemas izmaksas, visvairāk outunderstanding ir tie ir videi draudzīgi un augsto skaņas izolāciju.

Produkti ir plaši izmantoti mājokļu, rūpnīcas, mašīnu telpa, sanāksmju telpa, multi-funtion telpā, KTV, caurules, birojā, automašīnā un daudzām citām vietām.

Vinco ir jākoncentrējas uz vietējām priekšrocībām, vienlaikus eyeing pasauli, duets ar spēcīgu jaunievedumu, uzticamu kvalitāti un augstu izmaksu efektivitāti, Vinco produkti havd ir ļoti populārs ar klientiem.

Mūsu biznesa mērķis ir kļūt par profesionālu kompānija, kas nodarbojas ar pētniecību un attīstību un ražošanu un padarīt Stive par visvairāk.

Mums ir viss komplekts automātiski datoru kontrolētā mašīnas un profesionālu tehnisko darbinieku, lai nodrošinātu mūsu produktu augsto kvalitāti. Mūsu ikgadējais pārdošanas var sasniegt līdz pat 500000 kvadrātmetru skaņas izolācijas materiālu, akustiskā produktus, kustamā nodalījumā, kompozīto materiālu Laipni aicināti apmeklēt mūsu rūpnīcu, lai izveidotu garu termini biznesa sadarbības relationship.We piedāvās Jums vislabāko servisu, lielisku kvalitāti un konkurētspējīgas cenas.